Livets gang/Trosopplæring/Hvem skal ha Teams-møte når?

Hvem skal ha Teams-møte når?

publisert: 12. Januar 2021
Her finner du oversikt over hvem som er på hvilken gruppe og når hver gruppe skal ha Teams-møte.

Link til møte finner du på samme siden som du finner temavideoen. Det er NY link hver uke og hver gruppe har sin egen link hver uke:

Uke 2/3

 

Idd, Asak, Enningdalen og Tistedal menigheter

Gruppefordeling med tidspunkt angitt for hver gruppe.

 

Basisgruppe Asak/Tistedal 1 - Tirsdag kl 1530

Ada Linnea Dahl-Nielsen
Adele Holberg
Amalie Kanestrøm
Andreas Ryland
Cajsa Eriksen
Eline Brodin-Bækkelie
Eline Victoria Eriksen Kjær
Ella Wang Treichel

 

Basisgruppe Asak/Tistedal 2 - Tirsdag kl 1600

Marcus Rønningen
Maren Vik Pettersen
Noah Leander Strand Marthinsen
Ole-Alexsander Hoel Johansen
Saga Waleur-Nordgaard
Sondre Signebøen
Stine Lotte Moe Klingstrøm
Sverre Karenus Sandvik

 

Basisgruppe Asak/Tistedal 3 - Tirsdag kl 1645

Amalie Grønli
Andrine Berger Henriksen
Cathrin Jørgensen
Chris Julian Kirkbak Brynildsen
Dag Erik Nilsen Sagen
Elias Stanes Torp
Elin Therese Henning Olsen

 

Basisgruppe Asak/Tistedal 4 - Tirsdag kl 1715

Eline Desiree Hansen
Jonathan Stanes Torp Johansen
Martine Oleane Agnalt
Rikke Mari Hjørnegård Engh
Sander Kokkin
Thea Josefine Sandberg

 

Basisgruppe Asak/Tistedal 5 - Torsdag kl 1530

Dan Eskil Jensen
Fillip Farstad
Ingrid Fratzke Eilsø
Jesper Johansen Strømsborg
Lukas Nomell
Marius Larsen
Martine Henriksen Lervik


Basisgruppe Asak/Tistedal 6 - Torsdag kl 1600

Mathea Kielland Lilledal
Nicolai Steen-Moi
Oscar Farstad
Pernille Anker-Rasch Lødeng
Synnøve Gilstedt Hundven
Stian Danielsen

 

Basisgruppe Asak/Tistedal 7 - Torsdag kl 1645

Benjamin Jensen Berger
David Matheo Sagen
Elias Granstrøm Skrivervik
Håkon Gjøsund
Joakim Jensen Berger
Jonas Gjersøe Waldenstrøm
Nora Kvanum
Oda Alme Didrichsen


Basisgruppe Asak/Tistedal 8 - Torsdag kl 1715

Ove Alexander Sæther Christiansen
Sigurd Oleg Brennvall
Tina Marie Ekstrand
Thea Elise Jørgensen
Marcus Rølleid 
Benjamin Bjerkeli Lexander 

 

Basisgruppe Enningdalen - Torsdag kl 1445

Tindra Aulie
Karl-Anders Jacobsen
Maja Kristin Nygaard Johnsen
Elias Nilsen-Moe
Linnea Nomell
Jørgen Nybøle
Nora Marie Magnusson
Sander Peter Stenbråten

 

Basisgruppe Idd 1 - Tirsdag kl 1430

Lilly-Marie Hov Andersen
Thea Marie Elverhøi
Jonas Gunnar Montelius
Felix Ulrik Motzfeldt
Jacob Eylertsen
Ingrid Mathea Forsth-Svensson
Nora Mathilde Heggestad Hoffstrøm

 

Basisgruppe Idd 2 - Tirsdag kl 1500

Vilde Linnéa Heimly Aardal
Julie-Margrethe Holm-Skevik
Evine Torp Lande
Thea Charlotte Malmquist
Margrethe Gaupseth Myrvoll
Jonas Øisjøfoss Nilsen
Kristoffer Gaba Nygaard
Kevin Redi Peter
Tuva Linette Renstrøm
Sanna Marie Strøm

 

Basisgruppe Idd 3 - Onsdag kl 1515

Celina Alexandra Algarheim
Amalie Skjelle Angel
Jonatan Grøstad Eng
Sebastian Furuvarp
Jimmy Granholt
Trygve Elias Gulli

 

Basisgruppe Idd 4 - Onsdag kl 1545

Stian Hov Johnsen
Jenny Nathalie Karlsen
Even Kaurin
Nora Ingeborg Henriksen Larsen
Anders Lerche Minge
Herman Leander Kollegård Signebøen

 

 


Halden, Berg og Rokke menigheter

Dere skal være i de basisgruppene dere har vært hele tiden.

 

Tidspunkt for de ulike gruppene

Basisgruppe Halden 1 - Torsdag kl 1700
Basisgruppe Halden 2 - Torsdag kl 1730
Basisgruppe Halden 3 - Torsdag kl 1800

Basisgruppe Rokke - Torsdag kl 1830

Basisgruppe Berg 1 - Tirsdag kl 1700
Basisgruppe Berg 2 - Tirsdag kl 1730
Basisgruppe Berg 3 - Tirsdag kl 1800
Basisgruppe Berg 4 - Tirsdag kl 1830
Basisgruppe Berg 5 - Tirsdag kl 1900
Basisgruppe Berg 6 - Tirsdag kl 1930

 

Hvem er i hvilken basisgruppe

I tilfelle noen har glemt det.... ;)

 

 
Johannes Wilberg Halvorsen Menighetspedagog
Kjell Halvard Flø Sogneprest
Reidar Finsådal Sogneprest

Halden kirkelige fellesråd

Os Allé 13
1777 Halden

 

Powered by Cornerstone